KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666284
nr 1466 6284
Tage Åsén
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 73. Olja på duk, 46x55cm, yttermått inklusive ram: 61x70cm
Tage Åsén, svensk målare och grafiker född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 9 maj 2022
kl 20:05:20
2.000 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.200 kr